היד האוחזת בעט, חורטת בסודות הלב

"אני נתקע", "אין לי רעיונות", "אין לי מוזה", "אני לא מצליח לכתוב ברצף", "יש לי סיפור אישי איך להתחיל?"

מכירים את השאלות האלה. כל מי שרוצה לכתוב ולהתנסות בכתיבה שואל אותן.

אני ריקי דנון, עיתונאית וסופרת, מחברת הספר "הילדה מהקומה הרביעית", פיתחתי שיטת לימוד כתיבה חווייתית בשם "דרך המוזה" שמוציאה מאנשים את כל האמת הפנימית שלהם דרך תרגילי כתיבה ומשחקי תיאטרון.

השיטה הזו מצליחה להוציא מהתלמידים שלי את כל הטוב שבהם והם משכללים את מיומנויות הכתיבה שלהם ונהנים מכל רגע. מה ואיך לומדים?בין הנושאים הנלמדים בסדנה: מרעיון לסיפור, בניית דרמה, קונפליקט, התפתחות עלילה, דמויות, מקום, אמירה, דמיון ומציאות ועוד.

"דרך המוזה" עושה שימוש ייחודי ומרתק בטקסטים מעולם הספרות והתיאטרון ומלמדת אתכם את חוקי הספרות בצורה מעשית, חווייתית וכיפית.

אני חוג חוויה לאנשים שאוהבי מילים ושהמילים רוצות לפרוץ מהם, שואפות להשתחרר ממגירות הנפש ולקחת את הנפש הזו למסע אישי מרתק.

אתם מוזמנים לצאת איתי למסע הקרוב הבא, ולהגיע לשיעור ניסיון חינם.

יש עלי המלצות חמות ומחבקות.משך הסדנה: 16 שיעורים והיא מתקיימת בסטודיו כיפי ומלא השראה במרכז תל אביב.

סדנאות כתיבה יוצרת למתחילים ומתקדמים

סדנת כתיבה יוצרת בשיטת "דרך המוזה" עושה שימוש בטקסטים מרתקים מעולם הספרות והתיאטרון, תרגילי כתיבה מקוריים ומשחקי תפקידים. רגש, השראה וחוויה אישית עצומה. המון תלמידים כותבים ולא טועים. 16 שיעורים המועברים בסדנה במרכז תל אביב. צרו איתי קשר לקבלת פרטים נוספים.

הנחיה וליווי בתהליך כתיבת ספר

רוצים לכתוב ספר? לא יודעים על מה? נתקעים? אחרי שיחה איתי תבינו מיד מה אתם רוצים וצריכים לכתוב. מה הרעיון האמיתי שלכם, איך מתחילים לכתוב אותו.איך משלבים מציאות ודמיון בעלילה, איך יוצרים דמויות? יחד איתי תתמידו בכתיבה, תיצרו עלילה, תקבלו משוב ותכתבו ספר. אחד על אחד או בקבוצה. במרכז תל אביב. צרו אתי קשר לקבלת פרטים נוספים.

סדנת כתיבת טקסטים ללחנים ושירי ראפ

לימוד כתיבת טקסטים או שירי ראפ. איך מבטאים רעיון במילים ובמשפטים קצרים. איפה טמון הסיפור בין השורות, ומה אתם רוצים להגיד לעצמכם ולעולם. הנחייה אחד על אחד או בקבוצה. במרכז תל אביב. נא צרו אתי קשר לקבלת פרטים נוספים.

סדנה לכתיבה עיתונאית, בלוגים ועוד

הייתי ועודני עיתונאית. אני יודעת בדיוק איך מאתרים נושא טוב לאייטם. איך מראיינים אנשים ? איך כותבים מאמר או כתבה מעניינים, ואיך מביאים את הסקופ הבא… איך כותבים בלוג שכל אחד יקרא עד הסוף, ואיך יוצרים בלוג מנצח ברשת. הנחייה אחד על אחד או בקבוצה. במרכז תל אביב צרו אתי קשר לקבלת פרטים נוספים.

כל הסדנאות נמשכות 16 שיעורים ומתקיימות בסטודיו כיפי ומעורר השראה במרכז תל אביב

הצטרפו לשיעור ניסיון!